Marcin Mroziński

Koncert - Marcin Mroziński

2015-03-10 ( wtorek )
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny po długiej nieobecności w kraju wraca na wyjątkowe koncerty, podczas których zabierze nas w swoją muzyczną podróż.

Marcin mieszka w Londynie, gdzie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą, z producentem między innymi Eda Sheerana. Jest częstym gościem popularnego programu "Jaka to melodia", w którym śpiewa przeboje znanych gwiazd w oryginalnych aranżacjach. Reprezentując Polskę na Eurowizji, w 2010 roku, Marcin Mroziński wystąpił dla szerokiej publiczności, co zaowocowało licznymi zaproszeniami na koncerty i festiwale w wielu krajach. Koncertował w Anglii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Grecji, Izraelu, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Turcji oraz na Cyprze, Malcie i Ukrainie.

Tym razem artysta wraca do Polski w kompletnie nowej muzycznej odsłonie. Zaprezentuje kilka autorskich utworów, ale w repertuarze marcowego koncertu pojawią się również znane przeboje w nowych aranżacjach. Koncert "moje i (nie)MOJE" zainspirowany jest największymi hitami ostatnich lat. Zabrzmią utwory takich mistrzów sceny jak Sting, John Legend, Sam Smith. Pojawi się również kilka muzycznych niespodzianek, na przykład z repertuaru Lady Gagi czy Rihanny.

Bilety

  • 30 zł - przedsprzedaż
  • 40 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w: