l

Lari Lu - koncert

2015-03-11 ( środa )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Charyzmatyczna wokalistka o rzadko spotykanym talencie, natychmiast rozpoznawalnym głosie i oryginalnej muzycznej frazie, a także autorka poruszających tekstów w języku polskim. Brzmieniowo album Lari Lu jest ciekawym połączeniem nowoczesnej elektroniki z perkusją i rzadkimi instrumentami akustycznymi, jak dulcimer, sitar, czy viola da gamba.

Lari Lu to debiutująca solowo artystka wytwórni Innersong, związanej ze znaną ze znakomitych debiutów firmą NextPop.

Choć ma 26 lat, śpiewała już w wielu rozmaitych zespołach, zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. Któregoś dnia zamknęła ten rozdział i zamieszkała z dała od miasta, na skraju lasu, by skupić się na komponowaniu, pisaniu i szukaniu własnych środków wyrazu. Efektem jest niezwykła płyta zatytułowana "11". Promuje ją singiel "Nad ziemią", do którego klip nakręcił duet PsychoKino.

Oryginalne aranżacje wraz z ekspresyjnymi aranżacjami wokalnymi nieco wymykają się tradycyjnym kategoriom muzycznym indie czy electro pop.

Lari Lu tworzy nową, własną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich jak Lamb, Apparat, Bonobo, Björk, czy niektórych produkcji wydawnictwa NEXTPOP.

Koncert promujący album "11" odbył się 13 stycznia 2015 roku w warszawskim teatrze Syrena, a już za chwilę artystka wyruszy w trasę koncertową po klubach w całej Polsce. Koncerty Lari Lu to historie pisane muzyką i niezwykłymi, filmowymi wizualizacjami. To wyjątkowa podróż, przepełniona pięknymi dźwiękami i urzekającymi tekstami.

Bilety

25 zł - tylko w biurze klubu

30 zł - przedsprzedaż

35 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w: