a

Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol. 4 - Sza!

2015-12-03 ( czwartek )
20:30
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6, Poznań

Kategoria: Muzyka Inne

Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol. 4 - Dzień 1

19.00 TARGANESCU + BA-Q
20.30 SZA!
22.00 MICHAŁ KMIECIAK

bilet jednodniowy: 35 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu
koncertu
do kupienia na bilety24.pl*
* Bilety zakupione za pośrednictwem strony bilety24.pl mają doliczoną opłatę serwisową

Dzień 2
Dzień 3

Festiwal Przyjaciół Meskaliny to niecodzienne wydarzenie muzyczne, w trakcie którego wystąpi 9 wykonawców z Polski i zagranicy. Czwarta edycja Festiwalu to powrót do kompaktowej formy i długości.
Artyści, których spotkamy na Festiwalu, są zaprzyjaźnieni z  publicznością i klubem. Lubią atmosferę tego miejsca i dlatego chętnie wracają z nowymi projektami, by zaprezentować premierowe utwory, ale też zagrać w nowych formacjach.

SZA!
Poznański zespół SZA! to mieszanka przeróżnych stylów muzycznych, poczynając od jazzu, reggae, alternatywy, a kończąc na ostrych gitarowych brzmieniach. Zespół gra repertuar autorski, śpiewa tylko i wyłącznie po polsku. Ciężko ich zaszufladkować i porównać do kogokolwiek, ale bliskie są klimaty takich zespołów jak: Lao Che, Raz Dwa Trzy, VooVoo, Strachy na Lachy. Pięcioosobowy skład doświadczonych muzyków zapewnia pełen wachlarz dźwięków, gdzie dużo jest miejsca zarówno dla improwizacji, psychodelii, jak i dla melodycznych klimatów. SZA! to sacrum i profanum w jednym. Wokalista zespołu Tomek YomaY Kapitańczyk wyjątkowo ceni sobie dobre słowo, a niebanalne aranże muzyczne tylko dopełniają całości.
Grupa brała udział w konkursach, m.in. Nowe Nurty 2015 organizowane przez Estradę Poznańską: konkurs wygraliśmy jednogłośnie, oraz wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej Olesno 2015 i inne.
Skład SZA!: Asia Zielecka - flet poprzeczny, elektronika, Marek Baczyński - gitara elektryczna, elektronika, Tomasz Wandel - perkusja, Maciej Sztorc - bas, Tomek YomaY Kapitańczyk - wokal

Bilety dostępne w:

Baner