plakat

Maltańska Scena Muzyczna

03.07 – 27.08.2016

Nad Maltą zapowiada się niezwykłe, muzyczne lato. Organek, Kortez, Lipali i Fismoll to tylko niektóre gwiazdy, które zagrają bezpłatne koncerty plenerowe na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na kolejną edycję cyklu Żywiec Miejskie Granie.

Drugi rok z rzędu mieszkańcy Poznania będą świadkami wydarzeń muzycznych, odbywających się na terenie trybun ziemnych Toru Regatowego Malta. W okresie wakacyjnym będzie ich aż 9. Wyjątkowym atutem wydarzeń jest pływająca scena, na której występują najlepsi muzycy w kraju.

Tegoroczną edycję cyklu Żywiec Miejskie Granie zainauguruje 3 lipca zespół Voo Voo. Wojciech Waglewski wraz z kolegami grają koncerty od dobrych trzydziestu lat. Widowni Maltańskiej Sceny Muzycznej chcą powiedzieć "Dobry Wieczór" za pośrednictwem swojego nowego albumu. W kolejnych tygodniach lipca wystąpią Lipali, Czesław
Śpiewa, Taco Hemingway oraz Mikromusic. Natomiast w sierpniu nad Maltą zagrają Organek, Kortez, Fismoll oraz Rasmentalism.
Koncerty na pływającej scenie w nastrojowej scenerii Jeziora Maltańskiego będą odbywać się w piątki, soboty i niedziele o godzinie 20:00. Dzięki sponsorowi cyklu, Grupie Żywiec, każdy miłośnik muzyki będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniach nieodpłatnie.

Organizatorzy zapraszają na trybuny ziemne, zlokalizowane pomiędzy
stokiem narciarskim a trybuną toru regatowego.

Aktualności oraz bieżące relacje z koncertów będą dostępne na portalu Facebook pod adresami: