c

Koncert charytatywny Fundacji CHCEmisie - New York

17.12.2016
18:00

W muzyczną podróż do Nowego Jorku zabierze nas fundacja CHCEmisie. Coroczny, grudniowy koncert  fundacji poświecony będzie tym razem muzyce kompozytorów związanych z Nowym Jorkiem. Usłyszymy utwory min. Georga Gershwina, Richarda Galliano czy Oscara Petersona. Współorganizatorem tegorocznego koncertu, podobnie jak w roku ubiegłym,  jest Centrum Kultury ZAMEK. 
Podczas koncertu wystąpią m.in. znani z poprzednich edycji, wybitni polscy pianiści młodego pokolenia Marek Bracha i Michał Szymanowski. Obaj mieli zaszczyt reprezentować Polskę podczas Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina 
w 2010 i 2015 roku. Obaj pianiści od lat koncertują z powodzeniem w najlepszych salach na całym świecie, jednak, już po raz piąty znajdą czas by uświetnić koncert na rzecz podopiecznych fundacji CHCEmisie. Podczas grudniowego koncertu usłyszymy również wybitnego polskiego mistrza bandoneonu Wiesława Prządkę z zespołem. 

Przedsprzedaż biletów w cenie promocyjnej 50 zł. W dniu koncertu do nabycia będą także cegiełki upoważniające do udziału w koncercie, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym fundacji CHCEmisie.

opr.sw

Bilety dostępne w: