a

Koncert zespołu - Wishbone Ash - UWAGA ZMIANA MIEJSCA KONCERTU!

2017-01-28 ( sobota )
19:20
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Kategoria: Muzyka

UWAGA ZMIANA MIEJSCA KONCERTU!

Legendarna formacja Wishbone Ash wraca do Polski. Andy Powell ze swoją grupą wystąpi w styczniu w ramach trasy "The Tough And Tender Tour 2017".
Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego 2017 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego harad rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice i Wrocław - to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo. Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna a ich ostatnia studyjna płyta "Blue Horizon" pochodzi z 2014 roku.
W polską trasę z legendarnymi muzykami ruszy Steve Hill oraz jeden na najlepszych polskich progowych zespołów - grupa LIZARD.
Wishbone Ash
"The Tough And Tender Tour 2017"
+ special guest
Wishbone Ash należy do grona nielicznych zespołów, które w całej swojej karierze stroniły od medialnego kiczu, czy promocji za wszelką cenę. Ich muzyka z dekady na dekadę zachwyca więc świeżością, oryginalnością i szczerymi tekstami, negującymi bardzo często to, co dla wielu stanowi porządek dzienny. W końcu Wishbone Ash to dinozaury herbu rocka i instrumentalnej utopii. To ten z zespołów, po którym z koncertu nie wychodzi się obojętnym.

Bilety w cenie 120 zł.

UWAGA ZMIANA MIEJSCA KONCERTU!

_
akt.LT

Bilety dostępne w: