a

Opera, operetka, musical - TATA Meloman w Muzeum vol. 3

2017-11-26 ( niedziela )
14:00-16:00
Muzeum Archeologiczne, ul. Wodna 27 - Pałac Górków, Poznań

Kategoria: Muzyka Inne Dziecko

To już ostatnie spotkanie Supertaty w tegorocznej edycji projketu - Organizatorzy mają nadzieję, że nie ostatniej i że wydarzenia dla Tatusiów z dziećmi na stałe zagoszczą w muzealnym kalendarium.

Z okazji końca cyklu na zakończenie spotkania nagrodzeni zostaną najbardziej aktywni Tatusiowie... Ale wcześniej niezwykła wyprawa archeologiczna - EGIPT!!!
Będzie można zwiedzić wystawę o starożytnym Egipcie - przenieść sie do wnętrza piramidy i poznać egipskie życie po śmierci.
Natomiast podczas koncertu artyści teatru Myzcznego w Poznaniu, Anita Urban i Seweryn Wieczorek ponownie przebliżą najsłynniejsze i najbardziej lubiane utwory wspomnianych gatunków muzycznych. Zabiorą uczestników w podróż od hiszpańskiej Sewilli, gdzie spotkają Carmen, przez rosyjską Anatewkę, w której poszukiwany bęzie skrzypek na dachu i każdy dowie się, co by było, gdyby był bogaty, przez wiele romantycznych zakątków Europy, aż po dziki Madagaskar.
Jest to tak piękny i interesujący program, że nawet osoby, które były już na pirwszym spotkaniu, gorąco zachęcamy do kolejnego spotkania z operą, operetka i musicalem.

  • Początek zwiedzania o 14:00
  • A ok 15:00 po zakończeniu zwiedzania KONCERT

Dla Tatusiów i dzieci wstęp BEZPŁATNY.

Organizatorzy zapraszają jednak całe rodziny, ale ze względu na założenia programowe projektu, będą wdzięczni za opłacenie biletu wstępu przez osoby towarzyszące (Mamy, Dziadków, itd.) - cena 8 zł

Podsumujmy:
Kiedy? 26. października o godz. 14:00 zwiedzania, ok.15:00 koncert
Gdzie? Muzeum Archeologiczne, ul. Wodna 27
Dla kogo? dla Tatusiów z dziećmi w różnym wieku
Za ile? BEZPŁATNIE

UWAGA - ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!!! Zapisy: swietlica.cafe@wp.pl (lub 667 412 212)

Projekt finansowany w ramach konkursu Centrum Warte Poznania #cwp2017 #poznanwspiera

_
opr.LT

Baner