x

Chór Alexandrowa - Zmiana miejsca wydarzenia!

2018-12-11 ( wtorek )
19:00
Hala 6A, Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Zmiana miejsca wydarzenia "Chór Aleksandrowa"

Koncert Chóru Alexandrowa w Poznaniu 11.12.2018 zostaje przeniesiony z Areny Poznań do Międzynarodowych Targów Poznańskich, Hala 6 A, ul. Głogowska 14; Poznań

Ważność biletów i numeracja miejsc pozostaje zachowana.

Po tragicznym wypadku lotniczym z grudnia 2016, w którym zginęło kilkudziesięciu solistów i członków baletu (pozostali członkowie chóru, baletu i orkiestry lecieli innym samolotem), Chór Aleksandrowa występuje w odbudowanym składzie. Dokonano olbrzymiej pracy, aby odbudować grupę. Spośród tysięcy chętnych solistów, chórzystów i baletmistrzów na castingach wybrano najbardziej utalentowanych artystów, którzy zasilili nowy skład zespołu. Dziś Chór Alexandrowa jest jeszcze potężniejszy.

Niepowtarzalne brzmienie. Mistrzowski balet. Wachlarz środków artystycznych. Połączenie czystości brzmienia i emocjonalności muzyki rosyjskiej oraz niesamowite umiejętności baletowe na długo pozostają w pamięci słuchaczy, a różnorodność brzmienia prezentowana przez artystów nie ma sobie równych.

Do roku 1989 chór odwiedził ponad 40 krajów w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce. Ich występy zawsze spotykały się z żywym zainteresowaniem i uwagą ze względu na wielość wpływów kulturowych. artykuły prasowe, ukazujące się zagranicą po występach, podkreślały wielkie sukcesy odnoszone przez chór.

Bilety - 150, 180, 200 i 250 zł.

_
akt.LT

Bilety dostępne w: