Plakat wydarzenia

Daniel Spaleniak - koncert

28.11.2019
20:00 22:00

Daniel Spaleniak to 26-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego kompozycje (między innymi "Dear love of mine", "Why", "Back Home") można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach jak: "Ozark" (Netflix), "Elementary (CBS), "Six" (History Chanel), "Good Behavior" (TNT), "The Path" (Hulu) czy "Shooter" (Paramount). To jedyny Polak, którego twórczość tak mocna zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych.
Daniel ma na koncie już cztery albumy, które spotkały się z uznaniem fanów i krytyków muzycznych. Jego trzecia płyta "Life is somewhere else" była nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii "Blues/Country". Artysta oprócz tego, że wydaje płyty, pisze również muzykę do filmów i seriali. Ostatni album "Burning Sea", wydany w 2019 roku, jest zbiorem utworów, które znalazły się w tego typu produkcjach.
Oprócz tego Spaleniak aktywnie koncertuje ze swoimi muzykami. Zagrał na tak kultowych festiwalach, jak Opener, OFF Festiwal, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Bilety:
30 zł - przedsprzedaż,
40 zł - w dniu koncertu.

Zobacz www.facebook.com/events/2222417734529683/