Plakat wydarzenia

Bass Astral x Igo - koncert ZMIANA TERMINU NA 29.10

2020-04-08 ( środa )
18:00-22:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala 3a, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić.

Zwrot biletów zakupionych w CIK: zwroty możliwe stacjonarnie po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety można zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

Grupa elektroniczna Bass Astral x Igo, która podbija polską scenę muzyczną, wyrusza z nową odsłoną trasy koncertowej ENSEMBLE.

Bass Astral x Igo tworzą Kuba Tracz - producent i Igor Walaszek - wokalista rozpoznawalny w całej Polsce m.in. dzięki udziałowi w 10. edycji festiwalu Męskie Granie. Choć Igo zadebiutował na scenie muzycznej kilka lat temu, to właśnie współudziałem w piosence pt. "Sobie i Wam" przyciągnął uwagę słuchaczy i mediów. Formacja Bass Astral x Igo ma na swoim koncie dwa albumy: "Discobolus" i "Orell", dostępne w sprzedaży na stronie Empik.com.

Duet zasłynął wśród swoich fanów nowoczesnym podejściem do muzyki elektronicznej w ciekawej oprawie, która daleka jest od schematów koncertowych znanych do tej pory. Ich live acty to pełne tańca i energii spektakle muzyczne, które przyciągają tłumy wielbicieli muzyki elektronicznej. Nie bez powodu bilety na poprzednią, jesienną trasę koncertową Bass Astral x Igo - również dostępną w przedsprzedaży dla klientów Empik Premium - zostały w krótkim czasie wyprzedane. Najnowsza trasa koncertowa ENSEMBLE jest ponownie dostępna w ramach usługi Empik Premium.

Przedsprzedaż biletów na koncerty Bass Astral x Igo w całej Polsce zostanie uruchomiona w czwartek 30 stycznia o godzinie 12:00. Potrwa dokładnie 24 godziny. 31 stycznia od godz. 12:00 rozpocznie się natomiast sprzedaż regularna prowadzona wyłącznie w kasach Empiku oraz na platformach Going i EmpikBilety.pl.

akt.sw

Zobacz www.facebook.com/events/170043137620721/