Na banerze widzimy zdjęcie, podbarwione na czerwono, na którym znajduje się trzech muzyków grających na instrumentach oraz wokalista na pierwszym planie. Dodatkow z boku umieszczono logo i nazwę KontenerArt, nazwę zespołu Korpo data koncertu 01.08.

Korpo narodziło się w wilgotnej poznańskiej piwnicy teatralnej w połowie 2019 roku. Kilku chłopaków spotkało się pograć i... siadło! Korpo i ich repertuar tworzą enigmatyczną aurę zabierającą w inną przestrzeń, aby w świecie korporacji, firm i wyzysku kapitału ludzkiego pokazać światełko w tunelu. Grają muzykę,z ogromną dawką energii w której miesza się wiele pomysłów i wartości. Można ją zakwalifikować do grupy ostrej czy ciężkiej z agresywnym rapcore'owym wokalem.

W skład zespołu wchodzą muzycy z takich formacji jak Babu Król, Smutne Piosenki , Nowa Fala Polskiego Dansingu, the Pineal czy Wolny Tybet:

  • Michał Ruksza - klawisze, synth
  • Bajzel - Gitara, voc
  • Kuba "młody" Szwarc - Perkusja, synth
  • 2bloki - voc

Od zespołu:
"Oferujemy odpłynięcie w nasz świat i chęć przekazania wartości ogólnie uznawanych za rewolucyjne. Do zobaczenia w pracy Korposzczury!"

Wstęp wolny.

Koncert organizowany przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

_
opr.LT

Baner