Obraz Van Gogha "Gwieździsta noc" na niej napis.

Wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D

2021-06-12 ( sobota ) – 2021-06-20 ( niedziela )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 2, ul. Głogowska 14, brama nr 9

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha.

Załóż okulary 3D i wybierz się w podróż po świecie sztuki. Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok "martwej natury". Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Informacje dotyczące zwiedzania:

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory.
Orientacyjny czas zwiedzania wystawy wraz z wykładem to ok. 60 minut.
Wybrany dzień i godzina zwiedzania oznacza czas rozpoczęcia wykładu. Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej w celu odebrania jednorazowych okularów 3D.

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio:

Zobacz www.tobilet.pl/poznan-wystawa-impresjonistow-i-postimpresjonistow-w-3d-czerwiec-2021.html