Plakat ze zdjęciem artysty i okładką płyty w prawej części. W części lewej u góry białe napisy na pomarańczowym tle.

Floral Bugs - spotkanie z cyklu Premiera online

2023-05-11 ( czwartek )
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie zespół Floral Bugs. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Okazję stanowi premiera albumu "Kłamczuch". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Album "Kłamczuch" to najdojrzalszy album w karierze Floral Bugsa. Artysta rozlicza się w nim ze swoją przeszłością, jednocześnie pokazując odbiorcom prawdziwego siebie, przyznając się, że Floral Bugs był jego kreacją i ucieczką od codziennych zmagań. Cały album jest odsłoną Tymka, jako wrażliwego i emocjonalnego człowieka, który nie chce dłużej chować się za swoją maską. Ten materiał to również zmagania artysty z uzależnieniami i drodze do życia w abstynencji.

Floral Bugs to raper pochodzący z Bielską-Białej. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka wydanych albumów. Dotychczas znany był odbiorcom z horrocorowych brzmień. Nowa płyta to nowe muzyczne oblicze artysty. Swoją stylistyką nawiązuje do "starej szkoły hip-hopu", jednocześnie wprowadzając w nią powiew świeżości. Szczere i emocjonalne teksty charakteryzują jego nowy materiał. Prywatnie narzeczony jednej z niewielu kobiet w hip-hopie - Ruskiefajki. Ona jako jedyna pojawia się w roli gościa na jego najnowszej płycie, bo jak tłumaczy sam artysta, "album ten jest na tyle osobisty, że uznałem Olę za jedyną osobę, która się na nim odnajdzie i rozumie, o czym jest ten projekt".

Zobacz www.facebook.com/empikcom/events/