Plakat ze zdjęciem pisarki i okładką książki w prawej części. W części lewej imię i nazwisko na różowym tle.

Zeruya Shalev - spotkanie z okazji Targów Książki Empiku

2023-05-17 ( środa )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Zeruya Shalev na Targach Książki Empiku!

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Zeruyą Shalev, autorką książki "Los" (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Anna Dziewit-Meller. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Nowa powieść jednej z najwybitniejszych pisarek współczesnej literatury światowej! 

Dwie kobiety, dwie epoki, dwa życia, jedno decydujące spotkanie. Po śmierci ojca Atara postanawia dotknąć największego tabu w jego życiu - historii pierwszego, utrzymanego w sekrecie małżeństwa z kobietą, która walczyła u jego boku w szeregach podziemnej organizacji, przed powstaniem państwa Izrael. Spotkanie, które miało zamknąć traumatyczny rozdział w życiu obu bohaterek, okazuje się pierwszym krokiem na drodze do szeregu wydarzeń, których żadna z nich nie jest w stanie zatrzymać ani przewidzieć, do czego doprowadzą.

Wydarzenie w ramach targowej Sceny Apostrof.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje. 

Zobacz www.facebook.com/empikcom/events/