Plakat ze zdjęciem autorek i okładką książki w prawej części. W części lewej imiona i nazwiska na różowym tle.

Weronika Łodyga, Anna Krztoń - spotkanie z okazji Targów Książki Empiku

2023-05-25 ( czwartek )
Online

Weronika Łodyga i Anna Krztoń na Targach Książki Empiku!

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Weroniką Łodygą, autorką książki "Domestic Fluff" (Wydawnictwo Young) oraz Anną Krztoń - autorką ilustracji do książki. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
Powrót bohaterów bestsellera Hurt/Comfort - tym razem w odsłonie graficznej. Magda, najlepsza przyjaciółka Artura, dowiaduje się, że nowa żona jej taty jest w ciąży.  I chociaż życie w oku cyklonu i ukrywanie swoich emocji opanowała do perfekcji, to nie umie poradzić sobie z tą informacją. Rodzice rozstali się już jakiś czas temu, ale mimo upływu czasu nadal jest to dla niej trudne.

Jej siostry wydają się pogodzone z nową sytuacją, podczas gdy Magda przechodzi przez pięć etapów żałoby. Bardziej niż zwykle potrzebuje towarzystwa Artura, który jest w szczęśliwym związku z Jankiem i - nie ukrywajmy - jak na jedynaka przystało, nie potrafi wczuć się w sytuację Magdy. Dziewczyna może jednak liczyć na jego milczące wsparcie. Bo z Arturem milczy się najlepiej. A pachnące muffinki, upieczone przez Janka, potrafią zdziałać cuda. Wkrótce okazuje się też, że całkiem przypadkiem można spotkać kogoś, kto sprawi, że złamane serce zabije wyjątkowo mocno. 

Wydarzenie w ramach targowej sceny Sceny Young Adult.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.