Plakat ze zdjęciem pisarki i okładką książki w prawej części. W części lewej imię i nazwisko na różowym tle.

Agnieszka Szpila na Targach Książki Empiku!

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Agnieszką Szpilą, autorką książki "Octopussy" (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
Istota, Goryl, Larwy, Ditto i tytułowe Octopussy to pięć opowiadań, których tematem jest koniec - koniec porno, koniec miłości romantycznej i koniec antropocenu. Są zatem mocno wpisane w najnowsze prądy kulturowe przejawiające się we wszystkich dziedzinach sztuki. Octopussy to w pewnym sensie kontynuacja, ale i rozszerzenie brawurowych, ekoseksualnych Heks, które od dwóch lat są obecne w debacie społeczno-kulturowej, a prawa do nich zostały sprzedane na wiele zagranicznych rynków, w tym do Stanów Zjednoczonych, Francji i Brazylii.
Wydarzenie w ramach targowej Sceny Apostrof.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.