platka

Aktywne Lato w Termach Maltańskich

01.07 – 31.08.2014
10:00 19:00

Termy Maltańskie przygotowały dodatkowe atrakcje dla swoich klientów. Przez cały okres wakacji na plaży zewnętrznej prowadzone będą zajęcia dla dzieci i dorosłych pod hasłem Aktywne Lato.

Odwiedzający Termy Maltańskie podczas wakacji, nie będą narzekać na nudę. Codziennie od godziny 10:00 do 19:00, na plaży zewnętrznej największego Aquaparku w Polsce odbywać będą się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Co godzinę profesjonalni instruktorzy prowadzić będą zajęcia sportowe oraz taneczne. W programie znalazły się popularne aktywności jak Aquafitness, Zumba czy joga. Nie zabraknie nowych trendów w fitnessie takich jak afro dance czy piloxing, który jest połączeniem boksu i pilates. Codziennie będą prowadzone warsztaty plastyczne, animacje taneczne dla najmłodszych. Będzie można również pograć frisbee i spróbować swoich sił z hula-hop. Dodatkową atrakcją jest oddane do dyspozycji klientów boisko do uprawiania siatkówki oraz piłki nożnej plażowej.

Aktywne Lato w Termach Maltańskich będzie trwać do 31 sierpnia. Uczestnictwo w zajęciach jest w cenie biletu do Aquaparku. Zapraszamy do udziału.

Plakat