Plakat Lata na Targach

Długi weekend na Targach

2014-08-14 ( czwartek ) – 2014-08-17 ( niedziela )
MTP, ul. Głogowska, Poznań

W sierpniowy długi weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do zabawy i odpoczynku w ramach akcji "Lato na Targach". W programie  m.in. koncert Dominiki Barabas z Zespołem, zwiedzanie MTP oraz atrakcje dla dzieci.

Długi weekend na Targach rozpoczyna się już w czwartek. Tego dnia młodzi i nieco starsi miłośnicy historii będą mogli wybrać się na wycieczkę po MTP z przewodnikiem. W programie zgłębianie historii targowego Poznania i wiele ciekawostek związanych z jedną z najstarszych firm w Wielkopolsce. Wycieczka rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa ok. 1,5 h. Udział jest bezpłatny.

Również w czwartek (14 sierpnia) o godz. 20:00 MTP zaprasza dorosłą publiczność na koncert Dominiki Barabas z Zespołem. Na scenie zabrzmi  blues, jazz i autorskie liryczne ballady. Dominika Barabas to urodzona w Łodzi piosenkarka zaliczana do wykonawców nurtu piosenki literackiej. Wydała debiutancki album "Cień", który zawiera 12 autorskich kompozycji. Jej wykonania były wielokrotnie nagradzane na konkursach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Po koncercie odbędzie się dyskoteka na plaży prowadzona przez DJ Lazy Dee. W repertuarze znajdzie się muzyka taneczna od lat 60 do aktualnych hitów. 

W piątek, sobotę i niedzielę MTP zapraszają całe rodziny. Do dyspozycji gości są piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw, piaskownica oraz bogata gama sprzętu sportowego (gumy, skakanki, kapsle, ringo).

Akcja "Lato na Targach" potrwa do końca sierpnia. Na terenie imprezy można skorzystać z usług gastronomicznych. Wstęp na teren imprezy jest możliwy od strony ul. Głogowskiej, wejściem południowym od godz. 10:00.