Twoja pociecha spędza letni wypoczynek przed telewizorem lub komputerem? Wprowadź ją do pełnego przygód i zabawy świata teatru dzięki spotkaniom z cyklu "Wakacje z bajkami". Dwie najbliższe niedziele w wielkopolskich galeriach handlowych Auchan pozwolą maluchom odwiedzić czarno-białą krainę i jej bohaterów, a także poznać losy smoka i króla Histeriusza.

Jak wyglądałoby życie w czarno-białym miasteczku stworzonym przez poetę i malarkę - Pana Czarnego oraz Panią Białą? Przekonają się wszystkie maluchy, które w niedzielę 3 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki. Podczas kolejnego już spotkania teatralnego z cyklu "Wakacje z bajkami" widzowie odwiedzą dwubarwną miejscowość oraz jej mieszkańców podczas spektaklu pt. "Czarne i białe". Wiele radości dostarczy zapewne forma przedstawienia - jego interaktywność pozwoli najmłodszym gościom galerii czynnie uczestniczyć w tworzeniu przygód czarno-białych bohaterów.

Z kolei dzieci, które 10 sierpnia zasiądą przed teatralną sceną w Centrum Handlowym Auchan Swadzim odwiedzą, wraz ze smokiem, zamek króla Histeriusza. Co wyniknie z faktu, że cała królewska świta umyka przed niezapowiedzianym zielonym wizytatorem? Spektakl będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad. Opowiedziana brawurowo bajka, pełna walorów plastycznych i muzycznych z pewnością na długo zapadnie w pamięci najmłodszych widzów.

Bezpłatne przedstawienia odegrane zostaną trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Kolejne spotkania odbędą się w niedziele 10 i 24 sierpnia.

Załącznik