Wyspa Przygód

Lubicie niesamowite opowieści? Jesteście ciekawi historii tajemniczego mnicha Kazimierza, który na Ostrowie Tumskim stał się innym człowiekiem - przyjdźcie koniecznie na spotkanie z legendą. Poznamy opowieść o dzielnym Kazimierzu i spróbujemy oddzielić w niej postacie, zdarzenia i miejsca fantastyczne od prawdziwych. Zobaczymy, że legendę można także opowiedzieć obrazkami! Wymyślimy własną historię o pewnym bardzo starym przedmiocie znalezionym na Ostrowie Tumskim i opowiemy ją naszymi rysunkami.

Spotkanie w holu Bramy Poznania tuż przy kasach. Zajęcia odbywają się w sali wielofunkcyjnej.

Wyspa Przygód
Lubicie rodzinnie spędzać czas na wspólnej zabawie? Podejmować razem ciekawe wyzwania, poznawać nowe zjawiska i miejsca - jak poznańska wyspa? Przyjdźcie do Bramy Poznania na zajęcia z cyklu WYSPA PRZYGÓD. Czeka tu na Was wiele różnych niespodzianek i atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zajęcia z cyklu "Wyspa przygód" są adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 5 - 10 lat. Opiekunowie również uczestniczą w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w wybrane soboty o godz. 11.00. Czas trwania zajęć 90 min.

Zajęcia są bezpłatne. Wymagana rezerwacja przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.bramapoznania.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia prowadzone są w różnych miejscach, w przestrzeni Ostrowa Tumskiego oraz w sali wielofunkcyjnej w Bramie Poznania. Informacje o miejscu odbywania się zajęć znajdują się przy poszczególnych tematach zajęć.

Więcej informacji na temat zajęć na stronie www.bramapoznania.pl oraz pod numerem 61 647 7625

Zobacz www.bramapoznania.pl