plakat

Nowy sezon 2014-2015 we Fregacie Swimming. Ruszają zapisy!

2014-09-15 ( poniedziałek ) – 2015-02-15 ( niedziela )
Basen Rataje, os. Piastowskie, Termy Maltańskie

Zaraz po wakacjach rozpocznie się nowy semestr zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także oswajania z wodą dla niemowlaków. Wysoki poziom kształcenia, który gwarantuje wykwalifikowana kadra, a także możliwość odbycia nieodpłatnych zajęć uzupełniających - to tylko dwa z wielu powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia.

Już od 15 czerwca rozpoczynają się zapisy na nowy sezon nauki i doskonalenia pływania oraz oswajania z wodą dla niemowlaków. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z grafikiem zajęć na poszczególnych obiektach.

Grafik zajęć: Termy Maltańskie ul. Termalna 1: Termy Maltańskie /oswajanie z wodą dla niemowląt, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży/ Termy Maltańskie /nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych/ Hotel System ul. Lechicka 101: Hotel System ul. Lechicka 101 /oswajanie z wodą dla niemowląt, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci/ Basen Daszewice ul. Słoneczna 4: Basen Daszewice ul. Słoneczna 4 /oswajanie z wodą dla niemowląt, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci/ Basen Rataje os. Piastowskie 53: Basen Rataje os. Piastowskie 53 /nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od lat 3 i młodzieży/ Basen Rataje os. Piastowskie 53 /nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych/ Basen Olimpia ul. Taborowa 4: Basen Olimpia ul. Taborowa 4 /oswajanie z wodą dla niemowląt, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci/

Zapisy www.fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl