Warsztaty decoupage dla dzieci i dorosłych

Warsztaty decoupage dla dzieci i dorosłych

2015-02-28 ( sobota )
10:00-14:00
Pasaż Tesco przy ulicy Opieńskiego 1, Poznań

Kategoria: Inne Zdrowie Dziecko

Już 28 lutego br. fundacja "Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi" przeprowadzi warsztaty decoupage dla dzieci i dorosłych. Ponadto podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z działalnością organizacji i dowiedzieć się jak można jej pomóc.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi pomaga chorym dzieciom. Organizuje zbiórki pieniędzy dla najmłodszych, poprzez liczne akcje, np. warsztaty plastyczne i koncerty. Przedstawiciele organizacji będą obecni 28 lutego w godzinach 10:00-14:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Opieńskiego 1.

Fundacja zrealizuje warsztaty decoupage dla dzieci oraz dorosłych, podczas których uczestnicy będą mogli poznać tą niezwykłą technikę zdobienia.

Akcja odbędzie się w ramach programu "Poznaj bliskiego sąsiada", skierowanego do mieszkańców Poznania. W Pasażu Tesco przy ulicy Opieńskiego swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Martą Michalak, pod adresem marta@emotionsevents.pl