plakat

Zabawowe, wyjątkowe, kreatywne, aktywne, arcyciekawe? Półkolonie dla dzieci w wieku 6-11 lat.

Turnus muzyczny, 18-22 stycznia 2016 r.

Adam Sypniewski zaprasza dzieci w podróż do krainy muzyki. To przygoda zarówno dla dzieci już grających na instrumentach, jak i pragnących postawić pierwsze kroki w świecie dźwięków. Do dyspozycji dzieci będą keyboardy, gitary, ukulele, bębny i inne instrumenty perkusyjne. Każde dziecko przejdzie test predyspozycji muzycznych, będzie mogło również zapoznać się z instrumentami i odnaleźć swój wymarzony pod okiem doświadczonego nauczyciela. Nie zabraknie również atrakcji typu kino, wyjście do teatru muzycznego. Dzieci będą mogły wziąć udział także w warsztatach tanecznych i wokalnych. Całość zwieńczona będzie wyprawą do studia nagraniowego i nagraniem półkolonijnej piosenki oraz koncertem dla rodziców.

W ofercie cała masa atrakcji i dobra zabawa, a ponadto: pyszne drugie śniadania i obiady, owoce i napoje, opieka wykwalifikowanych wychowawców w godz. 7:30 do 16:00, ubezpieczenie NNW, gry integracyjne i ruchowe, warsztaty plastyczne.

Cena: 350 zł (przy zapisie do 15.12.2015), później 450 zł. Zapisy: warsztatownia@edu-arte.com, info: 535 016 013 667 355 741

Karta zgłoszeniowa

Zobacz www.edu-arte.com