plakat

Ferie z Fregatą Swimming: Termy Maltańskie

18.01 – 29.01.2016
07:30 18:00

Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym parku wodnym w Wielkopolsce to nasz sprawdzony przepis na udane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie pełne zabawy i przygód.

Półkolonie w Termach Maltańskich to prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich.

W programie zimowych półkolonii 2016 z Fregatą w Termach:

  • Zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym aquaparku. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
  • Wyjście na lodowisko (dla chętnych). Dwa razy odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6zł na wypożyczenie łyżew.Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
  • Zmagania na ściance wspinaczkowej "Blokhaus" (grupa starsza) lub zabawa w Fabryce Śmiechu "Michałek" (grupa młodsza). Zabawy integracyjne i gry zespołowe.
  • "Twórczy Świat Fregaty", czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne.
  • Turniej Gier Planszowych - turniej cieszy się ogromną popularnością i zagościł na stałe w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych. "Świat teleturniejów" - przeniesiemy się na plan rożnych teleturniejów telewizyjnych, będzie dużo śmiechu i zabawy, choć wiedza będzie również niezbędna.
  • "Fregatoczytanie". W ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu. Pokazy filmowe. Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Terminy: Półkolonie realizowane będą w 5-dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00 z podziałem na grupy wiekowe.

  • I tydzień: 18 - 22 stycznia 2016 r.
  • II tydzień: 25 - 29 stycznia 2016 r.

Cena: 389 zł

Warunki: opieka wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NW wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu i napoje (możliwość wyboru diety) Zapisy: WYŁĄCZNIE ON-LINE Biuro Fregata Swimming Termy Maltańskie Poniedziałek/Środa/Czwartek godziny: 15:00-20:00 Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527, 661 867 661 e-mail: info@fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl