plakat

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

2016-10-29 ( sobota ) – 2016-10-30 ( niedziela )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 10, Poznań

29-30 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zobaczyć najpiękniejszych przedstawicieli z ponad 260 ras psów z aż 30 krajów. Pierwszy raz zostanie także przeprowadzona zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt dla poznańskiego schroniska.

Zwiedzających czeka ponad 10 wystaw psów w różnych kategoriach. Będzie można w nich zobaczyć około 6 tysięcy psich piękności! Najpopularniejsze rasy to Buldogi francuskie, Staffordshire Bull teriery i Golden retrievery, ale pojawią się również takie rzadkości jak Chart węgierski, czy Gończy serbski. Prezentacja i ocena psów odbędzie się w godzinach od 10.00 do 15.00 w pawilonach 3, 3A, 5, i 6A, a konkurencje finałowe i wybory najpiękniejszych psów zaczną się o 15.30 w pawilonie 5 na Ringu Głównym.

Właściciele psów oraz osoby, które dopiero chcą zakupić lub przygarnąć psa, będą mogli wziąć udział w specjalnych prelekcjach, warsztatach pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, poradach żywieniowych i weterynaryjnych oraz innych ciekawych punktach programu, przygotowanych przez licznych wystawców.

Na blisko stu stoiskach będą także promocyjne oferty usług, literatury oraz specjalistycznych karm i akcesoriów dla zwierząt. To doskonała okazja by zakupić dla swojego pupila smycz, szelki lub karmę konsultując się ze specjalistą. Dla najmłodszych zwiedzających przygotowano szereg animacji "Halloween w Psim Królestwie". W Strefie Dziecka na milusińskich będzie czekać psie malowanie twarzy,
dyniowe potworki, tęczowe warkoczyki, zagadki Pani Dyński, konkursy i wiele więcej zabaw.

Wystawy rozpoczną się Wielką zbiórką karmy i akcesoriów dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu. Najpotrzebniejsze artykuły dla zwierząt będzie można zostawić jeszcze przed wejściem na Wystawy, na stoisku w holu głównym. Na nadchodzącą zimę bardzo przydatne
będą specjalistyczne karmy, odżywki, koce i legowiska. Mogą okazać się zbawienne dla zwierząt chorych i będących na rekonwalescencji, których w schronisku nie brakuje. Pełną listę potrzeb można znaleźć na stronie schroniska.

Bilety na Wystawy można zakupić taniej internetowo za 10 zł za wejście od godziny 13:00 i 15 zł za bilet całodniowy. W dniu imprezy bilet jednorazowy całodniowy, będzie możliwy do nabycia w kasie MTP w cenie 16 zł oraz 12 zł za bilet z wejściem od godziny 13:00. Dzieci
do lat 8 mogą uczestniczyć w imprezie bezpłatnie. Podczas wystawy czynne będą wejścia od strony ul. Bukowskiej i Roosevelta.

Organizatorem Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych w Poznaniu jest Związek Kynologiczny w Polsce. Wystawy zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Poznania.

Zobacz www.facebook.com/events/1621173661508749/