a

Gra miejska - List do Świętego Mikołaja

2016-12-06 ( wtorek )
15:00-18:00
Hol Wielki, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Wieść niesie, że Święty Mikołaj przybył już do miasta i przygotowuje prezenty. Przedświąteczną radość zakłóca mu jednak list, który otrzymał od swojego dobrego przyjaciela Gwiazdora.. List trudny do odczytania, spisany sekretnym pismem, w którym zamiast liter widnieją symbole świąteczne, ale też inne, niezrozumiałe znaki. Co ten list może oznaczać? Czy Gwiazdor jest w niebezpieczeństwie i święta Bożego Narodzenia są zagrożone? Święty Mikołaj, z racji wielu obowiązków, nie jest w stanie sam listu odczytać... Może chciałbyś mu pomóc?
Wszystkich tych, którzy lubią zagadki i chcą zanurzyć się w atmosferze tradycyjnych świąt, Organizatorzy zapraszają 6 grudnia na grę miejską "List do Św. Mikołaja". Gra rozegra się w przestrzeni ul. Św. Marcin, a uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić różne ciekawe i niedostępne na co dzień miejsca.

  • Karty startowe dla drużyn 3-5 osobowych wydawane będą w Holu Wielkim CK ZAMEK, w godzinach 15 do 18.
  • Dzieci mogą uczestniczyć w grze z dorosłym opiekunem.
  • Dla zwycięzców gry przewidziane są nagrody: zaproszenie na rodzinne zwiedzanie zakamarków Zamku Cesarskiego, wejściówki do Nowego Kina Pałacowego i inne upominki.

MIASTO TO PLANSZA - WEJDŹ DO GRY!!!

  • Koszt uczestnictwa dla całej grupy to 10 zł.
  • Bilety na grę zakupić można w przedsprzedaży lub w dniu wydarzenia.
  • Wszelkich informacji udziela Maria Fenrych, m.fenrych@ckzamek.pl, tel. 61 64 65 288.

_
oprac.LT

Bilety dostępne w:

Załącznik