Monitor komputerowy

Ferie 2017 z komputerem

06.02 – 10.02.2017
08:00 14:30

Wakacje z informatyką

Zajęcia informatyczne w Ferie? Tak! Nasza propozycja to informatyka na wesoło, bez ocen, przede wszystkim zabawa. Tej zimy nauczysz się tworzyć, aktualizować i zarządzać treścią na stronie internetowej w oparciu o popularny system Joomla!

Tematy zajęć

  • Treść - poznasz zasady tworzenia artykułów do internetu oraz podstawy języka HTML, aby dostosować treść do wymagań i standardów wyszukiwarek internetowych takich jak Google.
  • Grafika - nauczysz się tworzyć i zapisywać zoptymalizowane obrazy do internetu w profesjonalnych programach graficznych Adobe Fireworks i Adobe Photoshop.
  • Joomla - poznasz darmowy system zarządzania treścią strony internetowej napisany w języku PHP, korzystający z bazy danych MySQL.
  • Pozycjonowanie - dowiesz się jakie zasady panują w świecie wyszukiwarek internetowych.

Pracownia komputerowa

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandsteattera w Poznaniu. Do dyspozycji mamy nowoczesną pracownię komputerową z 25 stanowiskami oraz profesjonalnym oprogramowaniem. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do godziny 14:30

Terminy zajęć

  • 6-10 Lutego

Dla kogo zajęcia

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 12 roku życia (klasa 5 SP). Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 25 osób.

Koszt zajęć

Opłata za 5 dniowe zajęcia wynosi 250 PLN.

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia obiadów dwudaniowych wydawanych w stołówce szkolnej w cenie 50 PLN.

Oraganizator

Organizatorem zajęć jest agencja reklamowa, a zajęcia poprowadzi osoba z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w branży internetowej.

Kontakt z organizatorem

Telefonicznie 506 152 091 lub mailowo kontakt@projekt.edu.pl

Więcej informacji

Więcej informacji na temat "Ferii 2017 z komputerem" oraz relacji z poprzednich zajęć znajdziesz na stronie www.projekt.edu.pl

Zobacz www.projekt.edu.pl