plakat

Weekend na Przystani "nad Bałtykiem"

01.07 – 02.07.2017

Sezon letni na Przystani "nad Bałtykiem" otwiera się. W letnim programie atrakcji znajdą się m.in. ciekawe warsztaty, koncerty i kino plenerowe dla dorosłych, ale także atrakcje dla najmłodszych. W najbliższy weekend Concordia Design zaprasza na Strefę Swobodnych Animacji, gdzie dzieci będą mogły spróbować tradycyjnych "podwórkowych" gier i zabaw: gry w gumę, skakania na skakance, planszówek czy puszczania ogromnych baniek mydlanych. W sobotę z kolei z okazji Międzynarodowego Dnia Psa dzieci będą projektować i tworzyć gadżet-zabawkę dla swoich czworonożnych przyjaciół.

Strefa Swobodnych Animacji - warsztaty

  • Data: co weekend 10.06.2017-27.08.2017
  • Wiek: bez ograniczeń
  • Godz: 11:00-15:00
  • Wstęp wolny, bez zapisów

Concordia zaprasza na Przystań z dziećmi!W każdą sobotę i niedzielę (11:00-15:00) na Przystani zaaranżowana zostanie Strefa Swobodnych Animacji, gdzie najmłodsi będą mogli poznać urok tradycyjnych, podwórkowych zabaw pod okiem animatora. Do wyboru będzie m.in. kręcenie hula-hop, gra w gumę, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, czy skakanie na skakance. Będzie też można razem z kolegami i koleżankami albo wspólnie z rodzicami zagrać w gry planszowe.

Gadżet dla psiaka - warsztaty

Czy to Burek czy Reksio, każdy pies 1 lipca ma swoje święto! Dzieci podczas kreatywnych warsztatów samodzielnie zaprojektują i stworzą dla swoich pupili prezent do serca! Najmłodsi będą mieli do dyspozycji materiały recyklingowe, kolorowe papiery i całe mnóstwo drobiazgów. Stworzone przez nich zabawki na pewno przydadzą się podczas wesołych zabaw w domu, na podwórku czy w parku. Warsztaty odbywają się w ramach wydarzenia dla miłośników psów "Przystań na cztery łapy", poprowadzi je Aleksandra Grygiel.

Zobacz www.poznan.pl/mim/main/lato-na-przystani,p,1182,38978.html