Bieg z Misiem

Uwaga, uwaga! Już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia 2018 r. nad Rusałką odbędzie się Bieg z Misiem!

Bieg z Misiem- to charytatywna, integracyjna impreza sportowa, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rozszerzenie oferty terapeutycznej dla dzieci z naszego przedszkola. Przedszkole Specjalne nr 164 to publiczna placówka w Poznaniu w całości dedykowana dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Od najmłodszych lat wspieramy naszych podopiecznych w osiąganiu kolejnych kamieni milowych rozwoju, świadomie stwarzając im okazje do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym Poznania. Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy Biegu z Misiem - to Stowarzyszenie "Przedszkolni Przyjaciele" oraz Dyrekcja Przedszkola Specjalnego nr 164 w Poznaniu

Jako stali bywalcy poznańskich wydarzeń kulturowych i wszelkich akcji integracyjnych, w tym roku dajemy mieszkańcom Poznania również coś od siebie - przez Bieg z Misiem chcemy dołożyć naszą cegiełkę do mapy imprez sportowych stawiających na pełną inkluzję osób z niepełnosprawnościami w każdej dziedzinie życia. 

Ważne! Nasz bieg jest przystosowany do udziału osób z niepełnosprawnościami, a kategorie dziecięce zaprojektowane zostały tak, aby nawet najmłodsi i najmniej sprawni spośród nas mieli szansę posmakować sportowej rywalizacji.

Załącznik