plakat z małą baletnicą

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź zaprasza na Drzwi Otwarte! Już w kwietniu można bliżej poznać ofertę kształcenia baletowego i akrobatycznego, zobaczyć zajęcia prowadzone w szkole oraz wziąć udział w warsztatach makijażu scenicznego.

Szkoła zaprasza rodziców, dzieci i młodzież - jeśli kochacie taniec i sztukę oraz chcecie spełnić swoje marzenia o występach na profesjonalnej scenie, to okazja, by poznać szkołę, zobaczyć w jakich warunkach uczą się dzieci i jakie mają osiągnięcia. W szkole uczniowie nie tylko ćwiczą, ale także są artystami występującymi na swojej własnej scenie w Teatrze Cortiqué oraz w innych teatrach (m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu czy Opery Nova w Bydgoszczy)

W programie:

  • 10:00 - 12:30 - zwiedzanie szkoły, podczas którego będzie można zapoznać się z programem nauczania i obejrzeć lekcje tańca klasycznego, akrobatyki, tańca ludowego, contortion, akrobatyki aerial (chusta wertykalna)
  • 11:00 - 12:00 - spotkanie informacyjne, rozmowy Rodziców i Opiekunów z Dyrekcją Szkoły, podczas którego dzieci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach charakteryzacji scenicznej
  • ok. 12:30 - planowane zakończenie

Zobacz szkolabaletowa.poznan.pl/drzwi-otwarte-2018/