breloki z filcu

Szyjemy breloki z filcu - warsztaty

2018-06-30 ( sobota )
13:00-15:00
Empik Posnania, ul. Pleszewska 1, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Brelok z filcu to uroczy drobiazg, który nie tylko ozdobi każde klucze, ale także utrudni ich zgubienie. By był oryginalny i niepowtarzalny, warto wykonać go własnoręcznie. A nie jest to wcale takie trudne!

Empik zaprasza młodzież, osoby dorosłe, a także dzieci powyżej piątego roku życia na warsztaty tworzenia breloków z filcu. Uczestnicy będą wycinać z kolorowego filcu różnorodne kształty, a prowadząca pokaże, co należy zrobić, by powstały z nich breloczki w formie bajkowych zwierzaków, stworów lub wszystkiego tego, co tylko przyjdzie do głowy. Chętni będą mogli zamienić kolorowy filc także na broszki i zawieszki.

Wiek 5+. Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.

Zapisy na warsztaty: Poznań 605 110 549

Zobacz www.facebook.com/events/199773133986688/