grafika

Przygotowanie do karmienia piersią - warsztaty

31.10.2018
17:30 19:30

Przygotowanie do karmienia piersią, czyli co warto wiedzieć na początku przygody z karmieniem piersią, żeby zwiększyć szansę na dobry, zdrowy start i powodzenie w kolejnych miesiącach. Doule z mamina.com.pl zapraszają na kolejny warsztat z cyklu.

Karmienie piersią jest sztuką, której mama i dziecko uczą się w pierwszych dniach i tygodniach po porodzie. To temat niezwykle istotny z psychologicznego i zdrowotnego punktu widzenia zarówno dla dziecka jak i kobiety. Warto się wcześniej odpowiednio przygotować, przede wszystkim zdobywając wiedzę, dotyczącą zalet karmienia naturalnego i techniki. Wtedy możemy jako matki zrobić wszystko, aby przygoda z karmieniem piersią była budującym doświadczeniem macierzyńskim, wzmacniającym więź z dzieckiem, dzięki któremu jednocześnie zapewniamy dziecku najlepszy z możliwych, optymalny pokarm. W ten sposób możemy inwestować i dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne dzieci.

Na spotkaniu zdobędziesz rzetelną wiedzę, która oswoi Twoje lęki, a także przybliży Ci temat w atrakcyjny i ciekawy sposób. Spotkanie poprowadzi położna, pracująca w jednym z poznańskich szpitali i będąca certyfikowaną doradczynią laktacyjną CDL oraz doświadczoną mamą. Wśród uczestniczek warsztatu zostanie rozlosowany bon upominkowy wartości 100 zł sponsorowany przez www.medispapoznan.pl

Kiedy: 31.10.2018. Godzina: 17:30-19:30. Cena: 50 zł/osoba. Zapisy: http://cmok-poznan.pl/zapisy-i-platnosci/

Załącznik

Zobacz www.facebook.com/events/350101859087263/