dzieci podczas zajęć w Arsenale

Galeria Miejska Arsenał zaprasza grupy zorganizowane, dzieci w wieku 4-6 lat, od wtorku do piątku, w godz. 9:30-11:30. Czas trwania jednych zajęć: 60 minut, koszt: 5 zł od dziecka. Wymagane są wcześniejsze zapisy: sekretariat@arsenal.art.pl, tel. 61 852 9501.

Dział edukacji Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu zaprasza dzieci przedszkolne do uczestnictwa w nowym cyklu spotkań warsztatowych pt. "Mini Sztuka w Arsenale". Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego zagadnienia z zakresu plastyki i będzie połączone ze zwiedzaniem aktualnej wystawy.

Arsenał chce w przystępny dla najmłodszych dzieci sposób przekazywać wiedzę m.in. o takich zagadnieniach, jak mieszanie barw, rozróżnianie kształtów i faktur, skalowanie, czy gra światła i cienia, ale też mniej oczywistych, jak to, czym jest sztuka tzw. nowych mediów i jak wyglądać może warsztat współczesnego artysty.

Propozycja jednego spotkania w miesiącu dla jednej grupy zorganizowanej. Dokładne daty do indywidualnego ustalenia; Arsenał zapewnia materiały plastyczne.

Istnieje możliwość uczestnictwa grupy w pojedynczych zajęciach lub ich cyklu.

Zobacz www.arsenal.art.pl/edukacja/