Logo Kids Club. Na stole kulki i koraliki oraz dłonie dzieci uczestniczących w zajęciach. Na srodku białe koło z napisem kids klub.

Kids Club, Chrześcijańskie kreatywne zajęcia dla dzieci

2019-08-04 ( niedziela )
Młyńska 12 (5 piętro), Poznań

Kids Club powstał z myślą o własnych dzieciach. Chcąc pokazywać im Boga i to, jak On ukształtował świat, w którym żyjemy, organizatorzy stworzyli program, który w ciekawy i twórczy sposób właśnie o Nim opowiada. Bez indoktrynacji, bez przynudzania, za to w towarzystwie nauczycieli pełnych pomysłów, zapału i Bożej miłości. Każdego miesiąca poruszają 4 tematy. Opowieść ze Starego Testamentu Opowieść z Nowego Testamentu Przypowieść Bóg Naukowo (uczestnicy poznają to, jakim niesamowitym Bóg stworzył świat) Każde zajęcia wypełnione są zabawami i zawsze zawierają nową lekcję i eksperyment lub tzw CRAFT - czyli kreatywną pracę plastyczną, którą oczywiście można zabrać do domu. Jeśli: masz dziecko w wieku 3-7, chcesz poznać inne rodziny, dla których ważne jest wychowywanie swoich pociech oparte na chrześcijańskich wartościach, masz ochotę po prostu wypróbować nowych zajęć, szukasz zajęć, które oferują więcej niż tylko kolorowanki, po prostu będziesz w tym czasie w centrum i chętnie wpadniesz - napisz i przyjdź.

Zgłoszenia w mailu na adres: kidsclubkns@gmail.com

Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 12:15 na ulicy Młyńskiej 12 i są zupełnie darmowe! (choć mozna być już od 12:00) Zajęcia trwają około godziny.

Organizatorzy zapewniają snaki i wodę dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców. Pokój dla rodziców jest przystosowany do opieki nad młodszym rodzeństwem - maty, zabawki, inne maluchy. Jeśli dzieci tego potrzebują - można być na zajęciach z dziećmi.

Zobacz www.facebook.com/kidsclubkosciolnaskale/