plakat

Półkolonie Małego Geniusza z eksperymentami

24.06 – 23.08.2019
  • 9 turnusów: od 24 czerwca 23 sierpnia, od poniedziałku do piątku
  • Długie godziny zajęć: 7:30 do 17:30
  • Lokalizacja: centrum Poznania
  • Atrakcyjna cena już od 379 zł za turnus
  • Pełne wyżywienie: 3 posiłki, zimne i ciepłe napoje oraz przekąski
  • Wycieczka
  • Zajęcia z mistrzami, profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • Dzieci są bezpieczne- półkonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty

W Poznaniu Mali Geniusze mają ponownie szansę na dostanie się na wyjątkowe półkolonie. Dzieci biorą udział w ciekawych zajęciach np. z malowania światłem, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, szycia, prawa kosmicznego, fotomontażu, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, tańców swingowych oraz wielu innych. W każdym tygodniu pojawiają się zajęcia artystyczne, humanistyczne oraz ścisłe. Organizatorzy dbają o to, by dzieci uczyły się przez zabawę.

Cena promocyjna - ceny za turnus już od 379zł. Można skorzystać z niższej ceny i w późniejszym terminie, w ramach wolnych miejsc, zmienić datę i lokalizację turnusu. Rabaty: więcej niż jeden turnus- 20 zł zniżki na kolejne tygodnie zajęć, drugie dziecko- 20 zł zniżki na obydwoje dzieci, polecenie znajomym- 10 zł rabatu (poproś o wpisanie Twoje imienia i nazwiska w formularzu zgłoszeniowym).

Program: w trakcie półkolonii będą się odbywać różne zajęcia m.in. z: szachów, sztuki wystąpień publicznych, inteligencji finansowej, technik szybkiego zapamiętywania, fotografii, prawa, pszczelarstwa, gry na rurkach bum bum, dykcji i emisji głosu, budowania pewności siebie, eksperymentów, inteligencji emocjonalnej, języków np. gruzińskiego, japońskiego, chińskiego, reżyserii, ethno design, dziennikarstwa, egiptologii, kuglarstwa, warcabów, gier matematycznych, zdrowego odżywiania, perkusji ciała, pierwszej pomocy oraz wielu innych. Zajęcia tematyczne prowadzą specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, stypendyści, laureaci prestiżowych nagród i zwycięzcy międzynarodowych konkursów, którzy potrafią zaszczepić w dzieciach fascynację nauką. Wielu z nich na co dzień pracuje zawodowo, jako chemicy, wykładowcy, prawnicy, lekarze, scenografowie TVP czy muzycy czynnie koncertujący na światowych scenach.

Wyżywienie - trzy posiłki dziennie - drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do zdrowych przekąsek, wody, soków oraz herbaty, które znajdują się w sali. Na życzenie mogą być przygotowane specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

Zapisy i informacje: zapisy@malygeniusz.org, www.malygeniusz.org/polkolonie-w-poznaniu/ tel. 570 113 230
O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsce jest ograniczona.