Foto. Kobieta z gitarą idzie przez pole.

Piknik, teatr i koncert Zagi na Naramowicach

22.09.2019
15:00

Sąsiedzki piknik, teatralizowana baśń dla dzieci, warsztaty, a na finał - magiczny koncert Zagi w ogrodzie największego z najmniejszych domków kultury na Naramowicach, przy ulicy Lotaryńskiej 6. Wstęp wolny.
O godzinie 15:00 w ogrodzie Mikro Domu Kultury zagości najmniejszy teatr świata - japońskie kamishibai. Wraz z Olgą Stobiecką-Rozmirek, animatorką, edukatorką, mieszkanką Naramowic, uczestnicy będą snuć dobre historie. Opowiadaniu baśni towarzyszyć będę twórcze warsztaty pt. "WuElWu - Wekowanie Letnich Wspomnień", dlatego przynieście ze sobą przedmioty-wspomnienia z wakacji.
Podczas sąsiedzkiego pikniku nie zabraknie mikro tradycji, czyli wspólnego gotowania z gośćmi Lotaryńskiej 6. W planach także roślinne porządki z ogrodnikiem Bartkiem, który nie tylko udzieli wszystkim chętnym ogródkowych porad, ale także pomoże zatroszczyć się o zwierzęta, dla których wspólnie stworzymy "jesienno-zimowe mikro domki".
Na zakończenie akustyczny koncert w ogrodzie. O godzinie 18:00 zagra tam Zagi, wokalistka o niezwykłej barwie głosu, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Nie rozstaje się ze swoimi instrumentami: gitarą i ukulele. Zabierze nas w podróż przez delikatne, liryczne utwory po odważne, rockowe brzmienia. Swój debiutancki album wydała w Warner Music Poland; występowała m.in. z Pawłem Domagałą.