Półkolonie kulinarne

Półkolonie kulinarne w Akademii Gotowania The Best Food

06.07 – 21.08.2020

Letnie Warsztaty Kulinarne to coroczna propozycja Akademii Gotowania The Best Food na wakacyjne zajęcia dla dzieci w Poznaniu. Warsztaty te są organizowane z powodzeniem już od ponad 5 lat!

W tym roku również, pod czujnym okiem prowadzących, Akademia będzie gościć przyszłych master szefów i to w nowej, rozszerzonej formule.

Dlaczego warto? LETNIE WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI to najlepszy sposób, by w te wakacje Twoje dziecko wiele się nauczyło, jeszcze więcej bawiło i co najważniejsze - by samodzielnie ugotowało potrawy z całego świata. Jeśli chcesz by Twoje dziecko rozwinęło swoje ukryte talenty kulinarne, jak również dowiedziało się mnóstwa ciekawostek dotyczących kuchni świata, to koniecznie zadbaj, by znalazło się dla niego miejsce podczas naszych, wyjątkowych, WAKACYJNYCH WARSZTATÓW GOTOWANIA.

Oprócz zajęć kulinarnych, dzieci poznają zwyczaje kulinarne mieszkańców poszczególnych krajów, wezmą udział w quizach wiedzy o danym kraju i jego kuchni oraz przygotują tematyczne zadania plastyczne. W przerwach między przygotowaniem kolejnych dań i jeśli pogoda pozwoli, dzieci będą uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz zajęciach jogi w uroczym, zamkniętym ogródku na terenie Akademii. Rodzice/Opiekunowie wygodnie dojadą samochodem i zaparkują przy Akademii, żeby przywieźć i odebrać dzieci.

Jak to działa? Organizacja letnich zajęć dla dzieci w Akademii Gotowania.

  1. W tym roku wprowadziliśmy do wyboru 2 różne programowo cykle warsztatowe. Jeden pełny cykl warsztatowy - turnus - trwa 5 dni. Podczas naszego 5-dniowego turnusu dzieci przygotują codziennie trzy dania z menu najsmaczniejszych kuchni świata. Biorąc pod uwagę 2 propozycje programowe, daje to łącznie aż 10 różnych tematycznie dni warsztatów dla dzieci.
  2. Dodatkowo w tym roku organizatorzy wprowadzili możliwość zapisu dziecka tylko na wybrane dni warsztatowe. Istnieje możliwość zapisu na warsztaty nawet na 1 dzień.

Zapisy na warsztaty odbywają się online bezpośrednio w sklepie internetowym Akademii.

W przypadku gdy są Państwo zainteresowani tylko wybranym dniem warsztatowym, prośba o kontakt telefoniczny: tel. 501 335 636.

Koszt:

  • Cena za jednego uczestnika w jednym 5-dniowym cyklu warsztatowym: 690 zł / dziecko / rezerwacja oraz płatność online
  • Cena za jednego uczestnika za 1 dzień warsztatowy: 200 zł / dziecko / tylko rezerwacje telefoniczne - możliwość zapłacenia na miejscu w Akademii.

Przykładowy program i scenariusz warsztatów

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 7-14.

Zobacz thebestfood.pl