Kadr obrazu na którym widzimy mężczyznę w zielonej koszuli z krótkim rękawem, siedzącego na zielonej dwuosobowej kanapie z dwoma białymi poduszkami za plecami. W tle również lampa stojąca, zaświecona oraz fragment obrazu nad kanapą. Na kadr nałożono logo festiwalu oraz cyklu comedy shorts.

Short Waves Festival - międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych, który odbywa się corocznie od 2009 w Poznaniu. Organizowany jest przez Fundację Edukacji Kulturalnej Ad Arte. To jednocześnie najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina w Polsce, którego 12. edycja odbędzie się w dniach 18 - 23.08.2020 w Poznaniu.

Short Waves Festival to sieć filmowych wydarzeń, rozproszonych w przestrzeni miejskiej Poznania. Ich trzonem są pokazy konkursowe - zestawy filmów krótkometrażowych obejmujących pięć kategorii: Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Dances with Camera, Urban View oraz Konkurs Polskich Filmów Eksperymentalnych. Short Waves Festival to także rozrywkowe filmowe pasma tematyczne, takie jak Comedy, Horror czy Kinky Shorts, program fokusowy, a także nowatorskie wydarzenia audiowizualne. W programie nie zabraknie również Random Home Cinema, czyli słynnych już pokazów w prywatnych mieszkaniach poznaniaków. Podczas festiwalu organizowane są także warsztaty i spotkania branżowe - m.in panele dyskusyjne.

Wydarzenia festiwalowe odbywają się w kilkunastu miejscach na terenie Poznania: w kinach studyjnych, galeriach sztuki, klubach i centrach kultury.

Program festiwalu w załączniku.

_

Darmowe wejściówki: Do odbioru w miejscach wydarzeń w dzień wydarzenia. 

Bilety: Dostępne od 28.07. W dniu pokazu - również stacjonarnie w miejscu wydarzenia.

  • Bilety na wydarzenia Random Garden Cinema, Horror Shorts, Kinky Shorts, dostępne w CIK.
  • Bilety w miejscach Kino Muza, Kino Rialto, Kino na Dziedzińcu, Sala Wielka (CK Zamek): stacjonarnie w kasach kina i na bilety24.pl.
  • Bilety w miejscach Schron, Tama Bar: CIK lub stacjonarnie w dniu pokazu.

Karnety na edycję online są dostępne w cenie 45 PLN.

Uwaga: Karnet na edycję online nie uprawnia do wstępu na wydarzenia offline.

_

opr.LT

Bilety dostępne w:

Załącznik