Na białym tle czarne logo Teatru Animacji w Poznaniu.

Dzięki możliwościom, jakie daje współczesna technologia możecie Państwo obejrzeć lalki z Galerii Teatru, wdrapać się do Lamusa, a nawet wejść na scenę i zajrzeć do garderób. To wszystko o dowolnej porze dnia i nocy, i z każdego miejsca na świecie! Trudne okoliczności, jakie w tym roku dopadły wszystkich, otworzyły drogi do nowych rozwiązań, na które być może nie wpadlibyśmy w standardowej sytuacji.

Spacer został zrealizowany w technologii skanów 3D firmy amerykańskiej firmy Matterport. Chcąc bliżej przyjrzeć się poszczególnym obiektom i przestrzeniom, należy kliknąć na jasne okręgi widoczne na podłodze. Umieszczone w całym teatrze znaczniki mają dwie funkcje:

  • czerwone zawierają odnośniki do naszej strony www oraz do platform bandcamp (gdzie można posłuchać naszych słuchowisk i płyt) i PPV (gdzie sukcesywnie będą pojawiać się nagrania kolejnych spektakli Teatru Animacji)
  • niebieskie pełnią funkcję audioprzewodnika. Najeżdżając na nie kursorem użytkownik usłyszy Piotra Grabowskiego, który opowie co nieco zarówno o starych lalkach, jak i o poszczególnych przestrzeniach w naszym Teatrze. 

Spacer można obejrzeć wchodząc na stronę internetową Teatru.

_
opr.LT