Grupa dzieci w czepkach w wodzie. Ręce mają wyciągnięte na brzegu basenu.

Półkolonie lato 2021 w Poznaniu - Termy Maltańskie

28.06 – 27.08.2021
07:30

Zabawa w aquaparku, nauka pływania, warsztaty, wyjście do Nowego Zoo - sprawdź co przygotowaliśmy dla dzieci na gorące, letnie dni.

Organizacja aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku 6-12 lat to nasza specjalność. Jak co roku, latem dzieciaki będą mogły przeżyć w Termach wielką przygodę! Półkolonie organizowane będą zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i służb sanitarnych, z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności.

W programie naszych 5-dniowych turnusów znajdą się w tym roku takie punkty jak:

Nauka i doskonalenie pływania - prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty, ale również dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Wakacyjna atmosfera zajęć pomoże im przełamać obawy przed wodą.
Zabawa w największym Aqua Parku w Wielkopolsce - Termy Maltańskie są do dyspozycji uczestników półkolonii! Aquapark przeszedł remont i zaprezentuje się dzieciom w nowej odsłonie z nowymi atrakcjami!
Wyjście do Nowego ZOO i przejazd kolejką Maltanką - poznański ogród zoologiczny to frajda dla osób w każdym wieku, a dzieci czują się tam zawsze doskonale.
Warsztaty kreatywne - czyli zajęcia z tworzenia własnych wyrobów z gliny, itd. (w zależności od tygodnia półkolonii) lub warsztaty plastyczne. Tematyka zajęć w każdym tygodniu będzie niespodzianką!
Olimpiada sportowa - Olimpiada Fregaty, czyli ciekawe konkurencje sportowe poprawiające sprawność fizyczną!
Laboratorium - widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, które rozbudzą w dzieciach chęć do poznania tajemnic nauki, lub interesujące edukacyjne zajęcia biologiczno-przyrodnicze.
Pierwsza pomoc - praktyczne warsztaty, na których dzieci jak ratować życie.
Planszomania - czyli zabawa z grami planszowymi - logicznymi, zręcznościowymi, zespołowymi, ekonomicznymi.
Gry i zabawy ruchowe - sport, ruch, aktywność to nieodłączny element naszych półkolonii.
Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Terminy:

Półkolonie realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00 przez całe wakacje.

28.06-2.07
5.07-9.07
12.07-16.07
19.07-23.07
26.07-30.07
2.08-6.08
9.08-13.08
16.08-20.08
23.08-27.08

Cena: 470 zł

Zapisy: ONLINE przez poniższy formularz na stronie fregata.com

Zobacz www.fregata.com.pl/