Piesek z uszami zająca otoczony kolorowymi pisankami.

Wielkanocny labirynt w Posnanii

2022-04-01 ( piątek ) – 2022-04-15 ( piątek )
Posnania, Pleszewska 1, 61-136 Poznań

Wiosenna radość na dobre zadomowiła się w Posnanii! Już 1 kwietnia w przestrzeni centrum pojawi się kolorowy wielkanocny labirynt, w którym na najmłodszych będą czekać słodkie niespodzianki. Do dyspozycji klientów będą również okolicznościowe instaboxy, które idealnie sprawdzą się jako sceneria do wiosennych zdjęć.

Wielkanocna atrakcja Posnanii nawiązuje do uwielbianego przez najmłodszych zwyczaju - poszukiwania upominków przyniesionych przez wielkanocnego zajączka. W zielonym labiryncie Posnanii ukryte zostały czekoladowe jajka, które czekają na małych odkrywców. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat, a warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie Karty Stałego Klienta oraz paragonu na zakupy o wartości 50 zł. Każdego dnia trwania akcji w labiryncie ukrywanych jest 100 jajek.

Wielkanocna atrakcja Posnanii to nie tylko słodkości. Na fanów fotografii czekać będą dwa pięknie zaaranżowane instaboxy, w których będzie można zrobić tematyczne, wiosenno-wielkanocne zdjęcia.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwą magię świat wielkanocnych do naszego labiryntu. Wspólne poszukiwanie prezentów to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych, ale także rodziców - mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu w Posnanii.

Wielkanocny labirynt będzie działał w Posnanii od 1 do 15 kwietnia (z wyłączeniem niedzieli 3 kwietnia) - od poniedziałku do czwartku będzie dostępny w godzinach 14:00 - 20:00, od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 - 20:00. Zwiedzanie labiryntu i wejście do strefy instaboxów jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich klientów Posnanii. Szczegółowe zasady zabawy w poszukiwanie jajek dostępne będą u obsługi labiryntu.

Zobacz posnania.eu/wydarzenia/45807/