John Lake i Agnieszka Obszańska

Dyskoteka sąsiedzka na Łazarzu

2015-09-12 ( sobota )
Ogród Łazarz, ul. Klaudyny Potockiej, między budynkami nr 39 i 41, Poznań

Agnieszka Obszańska, dziennikarka radiowej Trójki i John Lake, razem pod szyldem The Amators, 12 września, o godz. 19.00, zagrają DJ-set w Ogrodzie Łazarz.

Dyskotekę sąsiedzką rozpocznie recital Johna Lake'a, eksperymentalnego projektu muzycznego Łukasza Dziedzica, artysty, kuratora, twórcy projektów, takich jak Lugozi czy tworzonego w duecie z Wojtkiem Kucharczykiem minimalistycznego IRON NOIR. John Lake z różnymi projektami koncertował na m.in Supermarket Art Fair w Szwecji, Festiwalu Ars Cameralis, Tauron Nowa Muzyka w Katowicach czy krakowskim Unsound Festival. We wrześniu wyda nową płytę "Strange". W drugiej części do Johna Lake'a dołączy Agnieszka Obszańska, znana maltańskiej publiczności z niezapomnianych Trójkowych Silent Disco w Generatorze Malta na placu Wolności. Z wykształcenia teatrolog, z wyboru - radiowiec. Agnieszka Obszańska, prowadzi w radiowej Trójce codzienny program "Teren Kultura" o wydarzeniach kulturalnych w Polsce i na świecie, współtworzy także audycję "Radiowy Dom Kultury".

Dyskoteka sąsiedzka zamyka sezon letnich wydarzeń muzycznych, które w Ogrodzie Łazarz organizuje Malta Festival Poznań. Start: 12 września, godz. 19.00, Ogród Łazarz, ul. Klaudyny Potockiej, między budynkami nr 39 i 41.

Wstęp wolny.

Zobacz malta-festival.pl/pl/program/dyskoteka-sasiedzka-na-lazarzu-john-lake--the-amators