Ślonski szoł

GRZEGORZ POLOCZEK
Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa, że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.
Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego "Rączka gotuje". Jest doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności. Wyróżniony na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.
Damian Holecki...
urodził się w Mysłowicach na Śląsku w dzielnicy Słupna.
  Studiował piosenkarstwo na wydziałach : Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowickiej Akademii Muzycznej.
 Piosenkarz, pianista, kompozytor i aranżer, czasami  autor tekstów. 
 Od zawsze z zamiłowania fotograf (Marzy o własnym studio )
 Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack.
 Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic.
 Występował w koncertach Lata z radiem z Ryszardem Rynkowskim i T - Love.
 Brał udział w sopockim koncercie Dance Molo Party. Ma na swoim koncie kilka solowych płyt i dziesiątki tysięcy sprzedanych fonogramów.
Płyta Pokochaj Mnie wydana w SNAKE"S MUSIC była z pewnością udanym debiutem artysty,  a tytułowy utwór albumu stał się przebojem polskich dyskotek. Przez wiele miesięcy piosenki "Ty wiesz jak mnie ranić" i "Lato nad nami" okupowały listę przebojów czasopisma muzycznego BRAVO.  W roku 1998 podpisał kontrakt płytowy z austriacką firmą fonograficzną "KOCH MUSIC INTERNATIONAL", Przeboje : "Wspomnij mnie" oraz "Przebaczenia czas", których był kompozytorem i do których zostały nagrane wideoklipy, emitowane były przez niemal wszystkie krajowe ośrodki telewizyjne. W październiku 1999 roku powstał album "Bo serce me melodie gra". Pokazuje on inne zainteresowania muzyczne artysty, a jego bezpośrednią kontynuacją była wydana niedługo później płyta "Buenos dias ukochana", do której powstał teledysk o tym samym tytule. W międzyczasie Damian Holecki prowadził "Śląską Listę Szlagierów" w Radiu Plus. W 2005 wydał płytę "W moje ramiona". Kompozytor i wykonawca takich utworów jak: "Mamo, dla Ciebie jestem", "Czerwone róże", "Jesteś aniołem", "Po prostu dziękuję", które przez wiele miesięcy okupywały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Damian na codzień spółpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całej Polsce i nie tylko, a w szczególności z TV SILESIA,  gdzie jest stałym gościem.
Bilety w cenie 55 zł.

Bilety dostępne w: