Plakat wydarzenia

Spotkanie z Alicją Sinicką w Empiku

2020-02-12 ( środa )
Empik, plac Wolności, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Alicja Sinicka zadebiutowała powieścią pt. "Oczy wilka", która momentalnie wspięła się na listy książkowych bestsellerów. Podobnie było w przypadku kolejnych powieści - również obyczajowych z silnym wątkiem sensacyjnym: "Winnej" oraz "W jego oczach". Autorka jest uważną obserwatorką świata i relacji międzyludzkich, dzięki czemu w swoich książkach przedstawia wyrazistych bohaterów i tworzy historie pełne emocji. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej książki pt. "Stażystka" (Wydawnictwo Kobiece), będącej wciągającym thrillerem psychologicznym.

Z opisu wydawcy:

Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska, która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie, która kandydatka go zaintryguje. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie, że Marek ponownie ją zdradzi.

Klaudia Neter nie ma wątpliwości, że ten staż jest jej szansą na lepszą przyszłość. Z czasem odczuwa jednak coraz większy niepokój. Zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

W Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Każda z nich wcześniej odbywała staż u Skalskiego. Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Nie wie jednak, z której strony może nadejść niebezpieczeństwo. 

Zobacz www.facebook.com/events/175804647073989/