Zielona grafika z białym napisem 'Poznańskie dni rodziny".

Rodzinnie i aktywnie bez wychodzenia z domu - spotkania zdalne w ramach Poznańskich Dni Rodziny on-line. Premiera wirtualnej mikrowyprawy w miejsce wybrane wspólnie z Poznaniakami.

Informacje o wydarzeniu: Spotkanie on-line dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich rodziców/opiekunów. Wspólny trening poprawiające nasze zdolności fizyczne. Po krótkiej rozgrzewce wspólnie z prowadzącą uczestnicy wykonają zestaw prostych ćwiczeń, które powinny znajdować się w planie dnia każdej osoby, której zależy na zdrowiu.
Link: Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcC2Xt2jgAOWTHPXaksjteHyZrGBtJ0blU7tkMKR548o9d9A/viewform

Data: 17.06.2020 godz. 11:00
Nazwa wydarzenia: POTRAFIĘ POMÓC
Informacje o wydarzeniu:
Zajęcia z podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy - zostaną omówione sposoby reagowania m.in. w przypadku uszkodzeń ciała, opatrywanie ran, postępowanie z osobą nieprzytomną.
Link: Formularz zgłoszeniowy dostępny wkrótce na fanpejdżu fb Heweliusz Centrum Edukacji

Data: 20.07.2020 godz. 17:30
Nazwa wydarzenia: W ŚWIECIE CISZY
Informacje o wydarzeniu:
Spotkanie on-line z zakresu uświadamiania potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w szczególności głuchych i niedosłyszących - dla dzieci w wieku 7-12 oraz ich rodziców/opiekunów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak nawiązać kontakt z osobą która nie słyszy, poznają fakty i mity o języku migowym oraz wezmą udział w warsztacie związanym z podstawowymi formami grzecznościowymi, przedstawieniem się i zwrotami w języku migowym.
Link: Formularz zgłoszeniowy dostępny wkrótce na fanpejdżu fb Heweliusz Centrum Edukacji

Daty:
23.07.2020
godz. 11:00
29.07.2020 godz. 11:00
05.08.2020 godz. 11:00
Nazwa wydarzenia: ŚWIADOMOŚĆ EKOLOGICZNA
Informacje o wydarzeniu:
3 warsztaty ekologiczne dla dzieci 6-12 lat oraz ich rodziców/opiekunów. Podczas spotkań organizator opowie dlaczego w domu warto stosować produkty eko i podpowiemy jak je zrobić. 30 pierwszych osób, które zgłosi się do Fundacji otrzyma zestaw do samodzielnego przygotowania ekologicznych kul do kąpieli i pasty do zębów. - które będziemy wspólnie przygotowywać podczas jednego z 3 spotkań.
Link: Formularz zgłoszeniowy z zapisem na wybrany dzień warsztatu będzie dostępny w siedzibie Fundacji Niwa Edukacji w momencie odbioru zestawu warsztatowego. Zestawy warsztatowe możliwe do odbioru po 22.06. O wszystkim organizator poinformuje Państwa na fanpejdżu fb Heweliusz Centrum Edukacji

Zobacz fundacjaniwa.pl/rodzinnie-i-aktywnie-bez-wychodzenia-z-domu-spotkania-zdalne-w-ramach-poznanskich-dni-rodziny-on-line-309