Dzeci w towarzystwie Minionka przed Galerią Malta.

Pożegnanie lata w Galerii Malta

29.08 – 30.08.2020

Galeria Malta zaprasza najmłodszych na wielką zabawę z ulubionymi Minionkami. W letniej strefie chillout zaplanowano wieczorne koncerty. Będzie też coś dla właścicieli psów i kotów. Podczas Targów Pupilove nie zabraknie atrakcji również dla samych czworonogów.

Dzieci ucieszy z pewnością spotkanie z bajkowymi Minionkami. W sobotę, 29 sierpnia, najmłodsi będą mogli wziąć udział w wielu grach i zabawach oraz konkursach z nagrodami. W centrum staną też tak lubiane przez maluchów dmuchańce - minionkowy tor przeszkód oraz domek znany z animowanej bajki "Sekretne życie zwierzaków domowych".

Letnie strefa chillout Galerii Malta stwarza doskonałe warunki do tego, by wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzić ostatnie chwile wakacji na leżaku czy w hamaku. Duża przestrzeń strefy umożliwia zachowanie społecznego dystansu podczas odpoczynku, jak i plenerowych atrakcji na świeżym powietrzu. W sobotę i niedzielę od godz. 12.00 do 18.00 można będzie wziąć udział w warsztatach i pokazach akrobatyki, akrobatyki powietrznej oraz akrobatyki cyrku. Wieczorem, tuż nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, najlepsi polscy i zagraniczni didżeje będą serwować same taneczne hity. W sobotę, 29 sierpnia, o godz. 19.00 na All White Party zagrają m.in. Carlos Prats, YBX, XTIC MAXI, Deejay Lexx i Icecream. Nie zabraknie też gościa specjalnego. Natomiast w niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 17.00 rozpocznie się Sunday Sunset Vibes z udziałem duetu Dave Mayer i John James.

Niedziela, 30 sierpnia, upłynie w Malcie pod znakiem psich atrakcji. Czworonożni przyjaciele podczas Targów Pupilove będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Zaplanowano także pokazy agility i flyball, czyli wyścigi psich sztafet. Na parterze galerii, tuż przy fontannie, w godz. 11.00-17.00, pojawią się także stoiska z akcesoriami dla psów i kotów. Wśród prezentujących się marek obecne będą m.in. Happy Way, Voff, Samo Mięso, Good Dog czy Ciacho z Sercem. W większości będą to wyroby oryginalne, często ręcznie wytwarzane, jak smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki czy kosmetyki.

Jest też dobra informacja dla wszystkich właścicieli psów, którzy odwiedzają okolice Jeziora Maltańskiego ze swoimi pupilami. Nie będą musieli się z nimi rozstawać nawet podczas zakupów. Od 30 sierpnia - już na stałe - Galeria Malta wprowadza możliwość wejścia na teren centrum ze zwierzakami.

Sklepy przyjazne zwierzakom zostaną oznaczone specjalnymi naklejkami. Tuż przed wejściem do galerii pojawią się specjalne miski z wodą, szczególnie przydatne w upalne dni. Szczegółowy regulamin dotyczący zasad wizyty psa w Galerii Malta zostanie udostępniony na stronie internetowej centrum.

Zobacz www.galeriamalta.pl/