Połączone zdjęcia aktorów występujących w sztuce. Nazwiska w treści wydarzenia.

Wiesz, że wiem? - spektakl komediowy - UWAGA! SPEKTAKL PRZENIESIONY na 05.06.2021

2021-03-06 ( sobota )
16:00
Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Kategoria: Inne

Spektakl preniesiony pierwotnie na 16.04.2021, a później na 05.06.2021 roku.

Zakupione bilety zachowująważnośc lub można je oddać w punkcie zakupu za okazaniem dowodu nabycia!

O spektaklu:

Zastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje się wam, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia? Możecie się mocno rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna. Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych - nie do końca serdecznych - przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: "Wiecie, że wiemy?". Ich miny - bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warta swojej ceny. Jak to mówią - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.

Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol - bohaterowie spektaklu "Wiesz, że wiem". Umówili się na wspólną kolację, na której miało być jak zawsze przy takich okazjach - miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie...

Komedia nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega - lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.

Obsada:

  • Leszek Lichota
  • Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska
  • Michał Czernecki/Przemysław Sadowski
  • Magdalena Lamparska/Agnieszka Castellanos 

Czas trwania: 110 minut z przerwą.

Bilety w cenie 150 zł.