Jogin ćwiczy na trawie.

Kurs - wstęp do Jogi Kundalini

04.11.2021
20:00 21:30

Na Kursie poznasz podstawowe zestawy ćwiczeń (Kriya), mantry i medytacje, aby wiedzieć jak dobrze rozpocząć dzień, zmienić nawyki i wprowadzić jogiczny styl do swojego życia. Systematyczna praktyka (Sadhna) oczyści Twoje ciało fizyczne i subtelne, przygotowując do bezpiecznego przebudzenia energii kundalinii.

Start 04.11 (6 spotkań) do 16.12.2021 r.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu: czwartki godz. 20.15 Kameralna grupa max. 12 osób. Na kurs obowiązują zapisy.

Koszt i zgłoszenia: całość (6 spotkań) - 280 zł. Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe timecreatorstudio@gmail.com oraz wpłata zaliczki 80 zł.

Kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się min 10-osobowa grupa. W przypadku kiedy nie będzie wystarczającej liczby uczestników, rozpoczęcie kursu opóźni się o kolejny tydzień. W przypadku nieobecności, istnieje możliwość skorzystania z innych zajęć w grafiku. Po kursie chętne osoby będą mogły kontynuować praktykę w grupie. Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata. Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami. Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury.

Prowadzący: Dariusz Zelis, Nie potrzebujesz niczego wyrzekać się aby osiągnąć samorealizację - to czego potrzebujesz, to dostrzec duszę we wszystkim. Swamiji Paramahamsa Hariharananda ​ Joga wg Iyengara, Kundalinii Yoga wg Yogi Bhajana, Yoga i Kundalinii Tantra wg Satyanandy, podstawy Naada Yogi oraz Kriya Yoga, tak kształtowała się moja edukacja jogiczna. Posiadam również stopień Reiki II oraz certyfikat 1-go stopnia gry na gongach i instrumentach archaicznych. Cały czas poszerzam moją jogiczną wiedzę i odkrywam mądrość i piękno każdej z tych tradycji. Są dla mnie jak płatki tego samego kwiatu - kwiatu jogi. Doświadczenie które zebrałem, utwierdza mnie w praktykowaniu i uczeniu różnych metod. Mimo że każda z metod jest kompletna i prowadzi do tego samego celu, to nasza indywidualna złożona osobowość i warunki w których żyjemy, warunkują użycie precyzyjnie wycelowanych technik, odpowiedniego kalibru do problemów z którymi chcemy się mierzyć. Nie mieszam metod, każdą przekazuje z szacunkiem dla tradycji w jej czystym przekazie. Natomiast łączę je dla jak największych korzyści w drodze do samopoznania.

Zobacz www.facebook.com/TimeCreatorStudio/