Rodzinny weekend z grami planszowymi

2014-11-29 ( sobota ) – 2014-11-30 ( niedziela )
11:00-18:00
CH Auchan Komorniki, ul. Głogowska 432, Poznań

Kostki, pionki i karty do gry już w najbliższy weekend pójdą w ruch! Na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki czeka spotkanie z grami planszowymi. Podczas wspólnej zabawy zarówno mali, jak i więksi gracze będą mogli poznać różnorodne gry, a także miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

Wstęp wolny!

Na spotkanie z cieszącymi się coraz większą popularnością grami planszowymi zaprosi ponownie Centrum Handlowe Auchan Komorniki. W sobotę i niedzielę 29 i 30 listopada amatorzy planszówek będą mogli zgromadzić się przy stołach i zmierzyć się z innymi graczami.

Swoje umiejętności będzie można sprawdzić między innymi podczas zręcznościowego Dobble, karcianego Jungle Speed, kultowego już Super Farmer de Lux czy strategicznego Carcassonne. Osoby, które nie znają zasad poszczególnych gier, również będą miały szansę przyłączyć się do zabawy. Na miejscu obecna będzie bowiem animatorka, która chętnie wytłumaczy ich cel i przebieg.

- Po sukcesie pierwszego spotkania postanowiliśmy ponownie zaprosić gości naszej galerii do wspólnej gry w planszówki. Taki sposób spędzania czasu wolnego to nie tylko dobra zabawa, lecz także możliwość kształtowania u najmłodszych graczy umiejętności planowania, koncentracji uwagi, analizy czy obserwacji - mówi Paulina Jeruzel Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Komorniki.

Podczas dwudniowego spotkania rodzice wraz z dziećmi będą mogli także wspólnie ułożyć ogromne puzzle oraz stanąć do rywalizacji w licznych konkursach, w których nagrodami będą popularne planszówki i drobne upominki. Atrakcje przygotowano również dla najmłodszych graczy - maluchy powyżej dwóch lat będą się mogły sprawdzić w tak zwanych smart games - łamigłówkach i zabawkach pomagających w ich rozwoju intelektualnym.

Rodzinne spotkanie z grami planszowymi odbędzie się w sobotę i niedzielę 29 i 30 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 18.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Plakat