plakat

25. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE.

2015-09-10 ( czwartek ) – 2015-09-12 ( sobota )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 10, Poznań

W dniach 10-12 września 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonach 7, 7A, 8, 8A oraz 15 odbędzie się 25. Edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE.

W wystawie bierze udział ponad 270 firm zarówno z Polski jak i z zagranicy, m. in z Chin, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Ukrainy, Litwy, Włoch, Izraela, Luksemburga, Pakistanu, Rumunia, Serbii, Słowacji, Korei Płd, Szwajcarii, Tajwanu.

CEDE jest największym wydarzeniem w polskiej stomatologii i zawsze wystawie towarzyszą liczne wykłady i warsztaty.

Konferencja Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego PTS@CEDE 2015 STOMATOLOGIA KLINICZNA, której wykłady obejmują niemal wszystkie dziedziny stomatologii. Wykładowcy zaproszeni przez PTS gwarantują solidne, poparte badaniami wykłady. Tegoroczna Konferencja Stomatologii Klinicznej PTS@CEDE to nowe spojrzenie na problematykę codziennej praktyki lekarza stomatologa. To spotkanie stomatologii ogólnej z połączonym spojrzeniem wszystkich specjalności stomatologicznych. Po raz pierwszy od 1991 roku na CEDE, w tak szerokim zakresie, przedstawiciele stomatologicznych oddziałów Uniwersytetów Medycznych przedstawią problemy codziennej stomatologii klinicznej w połączeniu z dowodami naukowymi. Nowa forma interaktywnej, wirtualnej dyskusji wzbogaci poruszane tematy.

Liczne warsztaty (protetyczne, chirurgiczne, implantologiczne, endodontyczno) zostały zorganizowane przez młodych, bardzo aktywnych lekarzy z Be Active Dentist. Młodzi ludzie wychodzą z założenia, że sama teoria z reguły nie wystarcza.

W sobotę odbędzie się również Konferencja Dentassist@CEDE2015 - dla asystentek stomatologicznych. Rola asystentek z gabinetach stomatologicznych rośnie z roku na rok i trudno już sobie wyobrazić gabinety dentystyczny bez asystentek, które wiele zabiegów mogą wykonywać samodzielnie.

W czwartek, 10 września o godz. 17:45 w pasażu pomiędzy pawilonami tzw. czteropaku będzie miało miejsce wręczenie statuetek Grand Prix CEDE 2015. Przewodniczącym Komisji konkursowej jest
Prof. Bartłomiej W. Loster, który jednocześnie jest Prezydentem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy CEDE 2015 są zaproszeni na koncert 25 przebojów na 25-lecie CEDE.

Organizatorem Wystawy CEDE jest firma Exactus sp.j.